Windows Phone 8 telefonların için Facebook Uygulaması

Windows Phone 8 işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları için geliştirilen Facebook uygulaması, yeni kullanıcı arayüzü, gelişmiş navigasyon ve çoklu çözünürlük ayarlama desteği ile kullanıcının beğenisine sunuldu.         Uygulama ile anlık durum güncellemelerinizi, resim ve video yüklemesi olarak kolayca gerçekleştirilebilir. Arkadaşlarınızın durum güncellemelerine yorum yapabilir ve ayrıca sohbet edebilirsiniz. Arkadaşlarınız durumlarınızı beğendiğinde veya yorum yaptıklarında Windows’unuzun ana ekranında bildirimleri görebileceksiniz.   Windows Phone 7.5 ve 8 için Facebook uygulamasını buradan temin edebilirsiniz.

"Windows Phone 8 telefonların için Facebook Uygulaması"

Stephen Elop: Windows Phone En büyük işletim sistemi olabilir

Mobil işletim sisteminde rekabet Windows Phone 8 ve BlackBerry OS 10 ile iyice kızıştığı belli.Pazardaki yerlerini uzun zamandan beri kimselere kaptırmayan Android ve iOS‘un hakimiyeti devam ederken, Windows Phone 8’in özellikle Lumia serisi cihazlarla son dönemlerde yükselişi devam etmekte.   Nokia tarafından desteklenen Windows Phone 8 platformunda 130 bini aşkın uygulama sayısına ulaşırken, bu sayısını 2013 yılında da giderek artacağını söylenmekte.Windows Phone 8 işletim sistemiyle bir nebze olsun hayat bulan Nokia, bu sistemin geleceğinden bir…

"Stephen Elop: Windows Phone En büyük işletim sistemi olabilir"

Windows Phone

Windows Phone, Microsoft tarafından geliştirilen Windows Mobile serilerinin devamı olan mobil işletim sistemidir.   İlk olarak 2010’da yapılan Dünya Mobil Kongresinde tanıtılan Windows Phone; Windows Mobile’da kurumsal kullanıcılar baz alınırken Windows phone’da sadece son kullanıcılar olarak belirlenmiştir.   Ayrıca Microsoft’un Nokia ile yaptığı ortaklık sonucunda Windows Phone 8 işletim sistemine sahip Lumia serisiyle bir hayli güçlü konuma getirilmiştir.PC senkronizasyon programı Zune ile müzik ve videolarınızı kolaylık senkronize edebilirsiniz.

"Windows Phone"