Akıllı Depo ile Turkcell’lilerin hatıraları koruma altında

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, yeni bulut servisi Akıllı Depo’yu müşterilerinin kullanımına sundu. Akıllı Depo servisi ile Turkcell müşterilerine fotoğraf, video, müzik ve dosyalarını güvenle saklamasını sağlarken, bütün cihazlardan istedikleri zaman erişim, sevdikleriyle e-posta ve sosyal ağlar üzerinden paylaşım basitlığı da sunuyor.

Akilli_Depo_1

Uygulamayı para ödemeden akıllı telefon veya tabletine indiren Turkcell müşterilerinin çektikleri fotoğraflar, Akıllı Depo’ya kendiliğinden aktarılıyor ve sonrasında yeni çekilen her fotoğraf, diğer hiçbir şey yapmalarına gerek kalmadan Akıllı Depo’da saklanıyor. Sadece fotoğraflar değil akıllı cihazlara indirilen müzikler, dosyalar ve çekilen videolar 3G ya da Wi-fi bağlantısı olduğunda da kendiliğinden Akıllı Depo’ya aktarılıyor. Akıllı Depo Turkcell’lerin hatıralarını güvenle saklamakla kalmıyor, büyük boyutlu dosyalar da dahil olmak suretiyle e-posta ve sosyal ağlar üzerinden basitçe paylaşma imkânı da sunuyor.

 

Konuya dair bir açıklama yapan Turkcell Bireysel Mobil Servisler Direktörü Tahsin Akar, şöyle dedi:

 

“Telefonlarımızda ve tabletlerimizde belki de en fazla fotoğraf ve videolarımız yer kaplıyor. Hatıralarımız arttıkça depolama ihtiyacımız ve sevdiklerimizle paylaşma ihtiyacımız da artıyor. Bu ihtiyacı karşılamak üzere geliştirdiğimiz Akıllı Depo vasıtası ile Turkcell müşterileri sadece fotoğraflarını değil bütün dijital varlıklarını güvenlik altında saklayabilecek ve düzenleyebilecek. Kullanım basitlığı ile bir kez daha ‘İyi ki Turkcell’liyim’ dedirtecek Akıllı Depo servisimizi 1GB saklama alanı hediyesi ile beraber sunuyoruz.”

akilli-depo2

DEPO yazıp 2222’ye gönderen iOS ve Android kullanıcıları, Akıllı Depo’yu para ödemeden cep telefonlarına indirebiliyor. Dileyenler uygulamayı T-Market.com App Store, veya Google Play üzerinden de indirilebiliyor. Uygulama veya www.turkcell.com.tr/akillidepo üzerinden Akıllı Depo’ya ilk girişte 1 GB bedava depolama alanı para ödemeden tanımlanıyor. Turkcell’liler, hatıraları arttıkça kendiliğinden büyüyecek saklama alanları için vergiler dahil aylık 3,90TL’den başlayan Mini Paket(5GB), Standart Paket (50 GB), Mega Paket (250 GB) seçeneklerinden de yararlanabiliyor.
Turkcell 3G hızıyla güçlenen Akıllı Depo’da uygulama prosedürleri ve paylaşımlar için veri kullanımı mobil internet paketinden, paket yoksa kullanıcının mevcut tarifesinden ücretlendiriliyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: