Google Plus’ta Artık Sayfa Oluşturulabilecek!

Google’ın kısa zamanda büyük başarı sağlayan sosyal ağı Google Plus, sayfa oluşturma hizmetini devreye soktu.Çok basit bir şekilde kendi sayfanızı oluşturabilirsiniz.Google Plus Sayfanızı oluşturmak için buraya tıklayın veya aşağıdaki adımları takip ediniz.

Adım-1

 Yukarıdaki verdiğimiz bağlatıya tıkladıktan sonra eğer hesabınıza giriş yapılmışsa yukarıdaki resim çıkacaktır.Sol menüden sayfamızın bulunacağı kategoriyi seçin sonra;

Adım-2

Çıkan forma bilgileri girin ve oluştur butonuna tıklayın.Tebrikler yeni Google Plus sayfanız oluşturulmuştur.Artık sayfanızın açıklamalarını girip paylaşım yapabilirsiniz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

3 thoughts on “Google Plus’ta Artık Sayfa Oluşturulabilecek!

 • 16 Kasım 2011 tarihinde, saat 05:11
  Permalink

  Sosyal ağ diyince aklıma facebook geliyor başka google olsa bile tanımam siler geçerim :D

  Yanıtla
 • 15 Kasım 2011 tarihinde, saat 19:26
  Permalink

  ben de emrah gibi ayakta kalabileceğini sanmıyorm. sosyal ağ mantığını kökten değiştiren bir proje gelirse o zaman başarılı olabilir.

  Yanıtla
 • 15 Kasım 2011 tarihinde, saat 15:03
  Permalink

  güzel bir uygulama ama face ve twit sayfalarına karşın ayakta kalabileceğini sanmıyorum ben bi tane sayfa açtım plusda bakalım ilerleyen zamanlar ne göstericek

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: