Windows Phone Skype entegresi

Skype, Microsoft’un satın almasıyla birlikte yenilikler yapmaya başladı.Bunlardan en  yeni olanı Skype’ın bölüm başkan yardımcısı olan Rick Osterloh tarafından CES 2012 fuarından yaptığı açıklamayla duyuruldu.

 

 

Microsoft’un Skype’ın satın almasından bu yana hâla düzgün bir Skype entegrasyonu yayınlamadı.Ancak Rick Osterloh’un açıklamalarına bakılırsa çok yakında bir Skype entegrasyonu geliyor.

 

Genellikle Windows Phone’a uygun Apollo, bir sonraki ana sürüm Windows Phone ve Tango (ufak bir güncelleme olacak) dan sonra gelecek olduğuna inanılmaktadır.

 

Bu arada, Microsoft, dahili bir ön kamerası bulunan Windows Phone 7’li cihazlar için Windows Marketplace üzerinden Sykpe uygulamasını serbest bırakacak.Ayrıca beklenen Windows 8 ve Xbox 360’la entegreli olacak.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.