Windows Phone Tango Güncellemesi ve Detayları

Microsoft tüm dikkatini Windows Phone Mango güncellemesi ve Nokia ortaklığıyla piyasaya sürülecek olan yeni sürüm cihazlara kilitlenmiş durumda.17 Ağustos tarihinde Almanya’da düzenlenecek olan GamesCom fuarında bütün detayları açıklayacak.

Fakat Microsoft arka odalarda durmaksızın çalışıyor.Son çıkan haberlere göre Windows Phone için ” Tango” olacağını söylemişti.İşte o güncellemeyle ilgili bir görsel internete sızdı.

Görseli sızdıran  Pretaktovanie.zoznam.sk adlı siteye göre Windows için  ”Tango” güncellemesi önemli bir yeniliğe işaret ediyor. ”İçerik Araması”

Apple iOS’da önceden kullanılan içerik araması WM7’de geç kalınmış bir özellik.Tango’da bulunan içerik arama sisteminde içerik ararken aynı zamanda Facebook, Twitter, LinkedIn gibi sosyal ağlardan da sonuçlar listeleyip ekrana getiriyor.

Tango güncellemesi hakkında başka bilgi bulunmamakla birlikte, fakat Mango fırtınası dindikten sonra yeni sürüm hakkında daha detaylı bilgiler ortaya çıkacak.Sürüm numarasının 8200 olması bu final sürümünün Windows 8 olabileceğini gösteriyor.

NovaCep.net

 

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.