Apple iPad ve iPad Mini 2 modellerinde tasarım değişikliği yapacak

ipad-mini-2

En son edindiğimiz haberlere göre yeni nesil iPad‘in daha ince bir tasarımla, iPad 2‘nin ise retina ekranıyla kullanıcının beğenisine sunulması bekleniyor.

 

Yeni nesil iPad’ler yıl sonuna doğru tanıtılacak ve böylece Noel sezonuna yetişmiş olacak. Yeni iPhone modellerinden sonra sonra tablet bilgisayarlarının da Apple‘ın değişikliğe gitmesi beklenmekte. Habere göre yeni nesil iPad, daha da incelerek iPad 2’nin tasarımını alacak.

 

Yeni nesil tabletlerin ekran boyutu 9.7 inç olması beklenen iPad, şimdiki modelden daha ince çerçeve ile karşımıza çıkacak. Böylece Apple’ın uzun bir zamandan beri tasarımında yaptığı ilk değişiklik olacak. Apple’ın daha ince ve daha taşınabilir bir tablet yapma planı ile piyasaya geri dönmeyi tasarlıyor. Apple, böylece iPad Mini’nin tasarımını büyük boy tabletine de uygulamış olacak.

 

 

Yeni nesil iPad ile birlikte tanıtılması beklenen iPad mini 2 de de Apple birkaç değişiklik yapacak. iPad mini modeline yüksek çözünürlüğü getiren Apple, böylece iPad’ın Retina ekran teknolojisini iPad mini 2’ye de getirmiş olacak.

 

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.