Stormax SMX-T1002 Modeline Format Nasıl Atılır?

stormax_smx-t1002-3

Stormax SMX-T1002 marka ve model tablet bilgisayarı fabrika ayarlarına nasıl döndürebiliriz bu konu da anlatmaya çalışacağız. Yapacağımız işlem bütün Android işletim sistemli cihazlar da standart olarak uygulanan bir yöntemdir.

 

İşlemleri yapmadan önce önemli verilerinizi (resim, müzik v.b) yedeklemeye unutmayın.Stormax’ın bu modelini kullananların sıklıkla karşılaştıkları donma problemine karşı kesin çözüm olacaktır. Aşağıdaki resimle anlatıma başlayalım..

 

Menü>Ayarlar>Yedekle>Yedekle ve sıfırla>Fabrika verilerini sıfırlaya girin.

stormax-smx-t1002_format

Bu ekranın en altında yer alan “SD kartı sil” işaretleyip “Tableti sıfırla” ya tıklayıp gelen ekrandan tamam!a tıklayarak tabletin işlemi tamamlamasını bekleyin.İşlem tamamlandıktan sonra tablet yeniden başlayacaktır.Hafızadaki uygulamalar silindiğinden dolayı hemen Google Play uygulamasına girip indirme geçmişinizden önceden yüklediğiniz uygulamaları tekrardan yükleyebilirsiniz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.