iPhone için LED bildirim ışığı geliyor

iPhone için geliştirdikleri yeni “akıllı kılıf” olduğun söylenilen Lunecase, çağrı ve mesajların yaydığı elektromanyetik dalgaları algılayarak bildirim ışığını yakabiliyor.

 

ABD merkezli bağış şirketi Kickstarter‘da başlayan yeni bir proje, iPhone için tasarlanan en iyi kılıf olmaya aday. Lunecase adını verdikleri bu “akıllı kılıf”, iPhone cihazınıza gelen çağrı ve mesajların yaydığı elektromanyenik dalgaları algılayarak bildirim led’ini yakabiliyor.

lunecase

Lunecase, bildirim ışığını yakarken herhangi bir ekstra pil ya da iPhone’un kendisinde almıyor. Ürünün yaptığı işlem: elektromanyenik dalga enerjisini kullanarak bunu ışığa dönüştürmek. Lunecase kılıf kullanan iPhone kullanıcıları, GSM hatlarına gelen çağrı ve mesajları arka kapaktaki bildirim ışığının yanıp sönmesiyle haberdar olabiliyorlar.

 

Standart bir iPhone kapağından farkı olmayan Lunecase, ince ve hafif tasarımının yanında herhangi bir kablo bağlantısının olmaması ürünün ne kadar işlevsel olduğunu gösteriyor. iPhone’un yaydığı elektromanyetik enerjisi ışığa döştürebilen Lunecase, Kickstarter üzerine 50 bin dolar topluluk finansmanı ve 1,644 destekçisi bulunuyor.

 Lunecase incelemesi;

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: