Toza ve suya karşı dayanıklı Samsung Galaxy S4 Active’in görüntüsü ortaya çıktı!

samsung_galaxy_s4_active

Samsung‘un son yıllar da  bir hayli başarı yakalayan ve Apple’ı geride bırakan Android işletim sistemine sahip Galaxy serisi cep telefonuların bir yenisini daha ekledi.

 

Galaxy S4 Active isimli yeni cihaz, suya ve toza  karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş. Günümüzde akıllı cep telefonlarının gittikçe hassaslaşan yapısına göre düşünülerek üretilen bu modeli kullanıcının beğenisine sunmaya hazırlanmakta.

 

Yabancı teknoloji sitelerinde sızan görüntülerde Ferrari kırmızı rengi ile dikkat çekmekte olan Galaxy S4 Active’nin dayanıklı bir cihaz olduğunu tasarımından belli oluyor. Sıvı girişini önlemek için şarj girişi kapağı da bulunmakta.Cihazın üzerinde yer alan 3 adet tuşta özel kauçuktan yapılmış.

 

Cihazın dayanıklı olmasına rağmen, estetik tasarımını korumaya özen gösterilmiş.Donanım açısından normal modelin biraz gerisinde kalıyor. 1.9 Ghz hızında 4 çekirdekli bir mobil işlemciye sahip olacağı düşünülen Galaxy S4 Active’nin, 8 mp kameraya ve Full HD 5 inç boyutunda SAMOLED ekrana sahip olacağı tahmin edilmekte.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

2 thoughts on “Toza ve suya karşı dayanıklı Samsung Galaxy S4 Active’in görüntüsü ortaya çıktı!

 • 27 Mayıs 2013 tarihinde, saat 18:44
  Permalink

  bu tür telefonların sayısı artacağa benziyor

  Yanıtla
 • 22 Mayıs 2013 tarihinde, saat 17:54
  Permalink

  tozu anladm da suya nası dayanklı olabiliyor

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: