Operatörlerin iPhone 4S rekabeti

Akıllı cihaz teknolojisi konusunda dünya devi haline gelen Apple’nin en çok beğenilen ürünü iPhone’nun son ürünü iPhone 4s ortalama iki ay önce tanıtıldı ve piyasaya sürüldü. Cihaz geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarına adım attı. Geçmiş versiyonlarına nazaran daha düşük ilgi gören iPhone 4S yine de piyasadaki diğer rakip cihazlara göre tercih ediliyor.
iPhone 5 beklerken 4S’i çıkararak ürünü bekleyenleri ters köşeye yatıran Apple Türkiye pazarını önemsediğini açıkladı. Özellikle Steve Jobs’un son ürünü olarak kabul edildiğinde manevi değeri bulunan ürün 16 aralıkta tüm operatörlerle aynı anda satışa çıkıyor. Özellikle gsm operatörlerinin rekabetini arttıran iPhone 4S her operatörün kendi paketleriyle beraber müşterilere sunuluyor. Kurumsal müşterilerin ilk olarak düşünüldüğü paketlerin fiyatları ortalama dünya standartlarının üzerinde. İlk bakışta Turkcell paketin uygun gözükse de her paketin kendine göre bir avantajı ve dezavantajı var. Avea konuşma süresinde ,Turkcell 250 mb data paketinde biraz cimrilik yapmış. Vodafone bu konularda cömert olsa da fiyatı diğer iki operatörden çok fazla bu şartlarda müşteriler bu kampanyaya ne kadar ilgi gösterecekler zaman belirleyecek.
İşte operatörlerin en uygun paketleri:

 

IceBlue

C# programcısı ve flash editörü

10 thoughts on “Operatörlerin iPhone 4S rekabeti

 • 17 Kasım 2012 tarihinde, saat 09:16
  Permalink

  iphone 5 nasıl bende onu merak ediyorum arkadaşlar bilgisi olan varmı

  Yanıtla
 • 07 Şubat 2012 tarihinde, saat 22:36
  Permalink

  En fazla 1 sene piyasada kalacak bi telefon için hemde iphone 5’in eli kulağındayken bu taahhütlerin altına girmek pek de mantıklı değil.

  Yanıtla
 • 06 Şubat 2012 tarihinde, saat 21:21
  Permalink

  İlerde almak istediğim telefonlardan ilk tercih edeceğim İphone’dir. İphone 4 kullanan abilerim var biraz kurcaladığım da kullandığım da çok hoşuma gitti ne kadar serisi çıkartılırsa çıksın tutulacaktır eminim.

  Yanıtla
  • 18 Şubat 2013 tarihinde, saat 09:54
   Permalink

   valla İphone çılgınlığı çığ gibi büyüyor herkes bu pastadan payını almak ister tabiyki

   Yanıtla
 • 01 Ocak 2012 tarihinde, saat 18:28
  Permalink

  tarifelerin hepsi birbirinden farklı. şu daha iyi demek tamamen ihtiyaca göre değişir. Bana göre data paketi yüksek olanlar daha iyi.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: