HTC’den yeni bir başarı!

HTC yine bir başarıya imza attı. Başarılı marka European Imaging Sound Association ikinci ödülünü de almayı başardı. Arka arkaya gelen bu başarı, HTC’nin ana vatanı olan Taiwanlı yapımcıları havaya uçurdu. EISA konferansında ödül alan marka yeni bir ünvana sahip oldu. Social Media Phone 2012-2013 ” ismiyle yeni başarılara yelken açan HTC Avrupa’nın en sosyal mobil cihazı seçildi.

HTC’nin ödül almasının nedeni telefonun performansında yatıyor. HTC kullanıcıları telefonlarından oldukça memnun olduğunu belirtti : ” Twitter, Facebook gibi sosyal entegrasyon sistemlerine sorunsuz giriş yapılmakta ve mükemmel bir İnternet sistemine sahip. Ayrıca HTC fotoğraf, müzik gibi paylaşımlarda da bir numara.

HTC EMEA başkanı Floria Seiche markaları hakkında şunları söyledi : ” En iyi kişisel mobil deneyimi sunan HTC bu ödül itibariyle bizim bir numaralı odağımız oldu. Hızlı ve kolay bir şekilde insanları birbirine bağlayan akıllı telefonumuz insanların keyifli bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeyi amaçlıyor.”

 

Ege Erkek

9 Aydır Merlin'in Kazanın'da çalışan tecrübeli editör, oyun ve teknoloji ile ilgili tüm haberleri yerinden takip ediyor. Novacep.net'te 9 Ağustos 2012'den beri çalışmakta.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: