Google’den Play Store’ye yenilik

Google yakın zamanda Android cihazlar için Play Store uygulamasında bir güncelleme yapmıştı. Yapılan güncellemede uygulamanın yeni versiyonu olan ” v3.8.15 ” oldukça ilgi çekti. Yeni versiyonun eski versiyondan büyük bir dezavantajı var ; zira eski versiyonda bulunan tüm özellikler yeni versiyonda bulunuyor ve hatrı sayılmayacak bir şekilde de ufak tefek değişiklikler mevcut. “Bir iki değişiklik için indirmem diyorsanız” yanılıyorsunuz. Neden mi? Detayları aktaralım :

Yeni versiyonda gizli bir özellik mevcut. v3.8.15 versiyonu kullanıcılarına ” gift cards ” yani hediye kartları seçeneğini ekliyor. Google’nin bu yeni çalışmasından Google Play Store’ye daha da önem verdiğini anlamak mümkün. Bilindiği üzere bu daha önce Google, Nexus 7 versiyonu mobil cihaz kullanan Android kullanıcılarının Play Store hesabına 25$ hediye ediyordu. Google, Play Store’de ki ürünlere de yakında indirim yapacak.

Ancak bu sefer Google’den bir hediye yok. Bu seçeneği ekleyerek sadece satın aldığınız kod ile beraber size hediye geliyor. Bu yüzden Google’nin belirttiği ürünlerden bir tanesini veya daha fazlasını satın aldığınız halde size kod gelecek.

Yeni versiyonu ” buradan ” indirebilirsiniz.

 

 

Ege Erkek

9 Aydır Merlin'in Kazanın'da çalışan tecrübeli editör, oyun ve teknoloji ile ilgili tüm haberleri yerinden takip ediyor. Novacep.net'te 9 Ağustos 2012'den beri çalışmakta.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.