Android 4.0.4 Sonunda HTC One X’de !

Çıktığı günden itibaren çok beğenilen fakat bazı hataları bulunan HTC’nin en dikkat çekici telefonu olan HTC One X’e Android 4.0.4 güncellemesi  geliyor. Neredeyse tüm hatalardan arınacak gibi görünen bu güncelleme kullanıcıları çok sevindirecek.

 

Bu güncellemenin oldukça büyük olduğu gelen bilgiler arasında. Telefonun hemen hemen her yerinde iyileştirme yapılacak. Özellikle ROM ile ortaya çıkan güncellemeler performansı  daha  da iyileştirmeye yönelik.

 

Bu güncellemeyle gelecek bazı yenilikler ise şöyle ;

 

·         Kullanıcılar için genelde sorun olan oyun ve uygulamalarda bulunan üç nokta çubuğu artık yok edilebilecek.

 

·         Eski  Android sürümü olan 4.0.3’ten daha sorunları en aza indirgenmiş ve hızlandırılmış bir internet tarayıcısı.

 

·         Geçişlerde hızlılık olması amacıyla 3D Sense 4.0 arayüzünde de geliştirmeye gidiliyor. Efektleri çok daha gelişmiş ve kasma sorunu en aza indirgenmiş bir biçimde önümüze gelecek.

 

HTC gelecek bu güncellemeye oldukça güveniyor. HTC One X’in Galaxy 3’e göre eksik yönleri olan daha yüksek performans ve pil ömrü gibi sorunlarında düzelmesi bekleniyor.

 

Ne olacağını hepimiz bekleyip göreceğiz. Bütün sorunların düzelmesi dileğiyle.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: