Real Racing 3 Blackbery 10 İçin Yayınlandı!

Electronic Arts firmasını yapımı olan gerek grafikleriyle gerekse gerçekçiliği ile Android ve İOS flatformlarında büyük ilgi görren Real Racing 3 Şimdide Blackbery 10 flatformu için yayınlandı. Araba yarışı oyunları kategorisinde akıllı telefonlardaki en iyi oyun olarak adlandırılabilecek kadar iyi ola RR3’ü birçok Blackbery 10 kullanıcısı sabırsızlıkla bekliyordu.

real_racing_bb-osElectronic Arts firması bu platform için biraz yavaş davranmış olsa da artık Blackbery 10 kullanıcıları da Real Racing 3 oyununu onayabilecek. Electronic Arts’ın Firemonkeys stüdyolarında hazırlanan ve Mint Engine 3 grafik motoruyla gerçekçi ve kaliteli bir grafik performansı sunmasıyla birçok  kullanının ilgisini çekmeyi başaran Real Racing 3’ün ücretsiz olarak neredeyse bütün platformlarda yayınlanmasınında oyunun bu kadar popüler olmasında büyük rol oynadığını söyleyebiliriz.

Oyun Blackbery 10 için yayınlanmış olsada BlackBery World’un Türkiye mağazasını kullanlar henüz bu uygulamayı indiremeyecek. Bu yüzden birkaç gün içinde Türkiye mağazası içinde yayınlanması beklenen Real Racing 3’ü Blackbery 10 kullanıcılarının oynamak için malesef biraz daha beklemeleri gerekecek.

BlackBerry OS için: İndirin

Google Play için: İndirin

iOS için: İndirin

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.