İOS 7 İçin Yeni WhatsApp’ın Videosu Yayınlandı

whatsappAkıllı telefonlar için hazırlanmış ve çıkalı fazla bir süre olmamasına rağmen dünya çapında büyük bir ilgi gören, milyonlarca kişinin rehberinde kayıtlı numaralarla sohbet ettiği bir yazılım olan WhatsApp özellikle ücretsiz olmasından dolayı hemen hemen herkesin akıllı telefonunda mevcuttur.

 Fakat kısa bir süre önce Apple marka telefonlara gelen İOS 7 güncellemesiyle birlikte WhatsApp’in de güncelleneceği ve İOS 7 kullanıcılarının daha stabil bir şekilde programı kullanabilmelerinin sağlanacağı bilgileri internete düşmüştü. Bu haberlerin ardından da yeni sürüm WhatsApp’in fotoğrafları paylaşılmaya başlanılmıştı ve şimdi de İOS 7 platformu için geliştirilmiş olan WhatsApp’in videosu Youtube üzerinden yayınlandı. ITRaidDE isimli Youtube kullanıcısının paylaşmış olduğu videoda WhatsApp’in yeni sürümüyle ilgili birçok bilgiye ulaşmak mümkün.

Genel olarak yeni sürüm WhatsApp’a bakıldığında fazla bir değişiklik yapılıp yeni özellikler görülmezken tasarımın daha sade ve İOS 7 gibi beyaz ve açık renklerin ağırlıkta olduğu bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün. Yeni WhatsApp’in İphone kullanıcılarıyla ne zaman paylaşılacağı ise şimdilik bilinmiyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.