18 Ayar Altın Kaplamalı HTC ONE’lar Geliyor

htc_goldÖzellikle Apple firmasının çıkartmış olduğu amiral gemisi modeli İphone 5S cihazının en çok altın renginin beğenilmesi akıllı telefon pazarında bu rengin üzerine telefonların üretilmesini sağladı. Bununla birlikte birçok firma yeni çıkartacağı telefonlarında altın renginin bulunacağını açıklarken bazı firmalarda hızlı davranıp bu avantajdan yararlandı.

Kullanıcılara altın renkli modeller sunulurken HTC firmasının altın renkli değil de gerçek ve 18 ayar altın kaplamalı amiral gemisi modeli HTC ONE çıkartacağı haberleri internette gezinmeye başlamıştı. Fakat bu gün ise gerek paylaşılan fotoğraflarla olsun gerekse yapılan açıklamalarla 18 ayar altın kaplamalı HTC ONE hakkında daha fazla bilgiyi sizlere aktarmak istedik.

Yeni HTC ONE modeli hakkında en fazla merak edilen sorudan başlayacak olursak ürünün fiyatının 4000 amerikan doları seviyelerinde olması beklenirken ürün çok az sayıda üretilecek ve belirli ülkelerde satışa sunulacak bu ülkeler netlik kazanmamışken henüz bu nadide telefonun ne zaman satışa çıkacağı ise bilinmiyor. Bunu ancak firmanın yapacağı bir açıklamayla öğrenebiliriz. Şimdilik yeni HTC ONE hakkında bilinenler bunlarken ileriki zamanlarda yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.