Samsung Galaxy S2’ye Android 4.0 Geliyor!

Cep telefonu kullanıcılarının içinde en popüler Android işletim sistemli telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S2’nin ne zaman Anroid 4.0 güncellemesine kavuşacağı açıklandı.

Piyasada şuan bulunan Android işletim sistemli cep telefonlarının arasında en popüler telefonlardan birisi olan ve yakaladığı yüksek satış rakamıyla da Samsung’un ilgi odağı olan Galaxy S2, en kısa zamanda Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesine kavuşacağını öğrenmiş bulunmaktayız. Samsung tarafından yapılacak güncelleme ile Galaxy S2 Android 4.0’a yükseltilecek. Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre bu güncelleme 1 Mart 2012 tarihinde yapılacak.

Samsung’un en çok satış yakalayan ve yüzünü güldüren telefon olan Galaxy S2 üzerine daha fazla düşmesi hiçte yadırganacak bir şey değil gibi görünüyor. Özellikle Samsung mühendislerinin sürekli bu telefon üzerinde çalışması ve sürekli yenilikler getirmesi gözden kaçacak gibi değil.

Samsung’un bu çalışmalarına karşı sessiz kalmak istemeyen diğer telefon şirketleri de kendi cep telefonlarını Android 4.0 ‘ a yükseltmek için çalışmalara başlamış durumda. Bazı şirketlerin 2012’nin ilk çeyreğinde bu güncellemeyi yapması bekleniyor.

 

2 thoughts on “Samsung Galaxy S2’ye Android 4.0 Geliyor!

 • 24 Şubat 2012 tarihinde, saat 22:48
  Permalink

  Yazilarinizi okudum.Paylastiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim.Yazilarinizin devamini bekliyorum.Iyi calismalar.

  Yanıtla
 • 21 Şubat 2012 tarihinde, saat 10:22
  Permalink

  samsung telefon piyasasını hergeçen gün biraz daha ele geçiriyor :)

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: