Firefox 29 Google Chrome benziyor – Yeni özellikler

Yeni Firefox, Google Chrome andırıyor, fakat yeni özellikleri var ve en hızlı tarayıcı olduklarını iddia ediyorlar.

Mozilla popüler web tarayıcısı masaüstü sürümü için yeni bir tasarım ve çeşitli yeni özellikler getirerek, bu ona önemli bir makyaj verdi.Organizasyon Firefox (sürüm 29) yeni sürümü şimdiye kadar, tarayıcının en özelleştirilebilir versiyonu olduğunu iddia ediyor. Bu yeni bir menü özelleştirme modu ve Firefox Hesapları ile çalışan gelişmiş bir Firefox Sync hizmeti sunmaktadır.

Firefox-29

Firefox’un yeni sürümü kullanıcı dostu olması üzerinde durulması olacak. Mozilla bu şirketin en hızlı Firefox tarayıcısı olduğunu iddia ediyor.

Mozilla tarayıcı kullanıcı arayüzü önemli değişiklikler yaptı ve şimdi onun yeniden tasarlanan sekmeler ve bu farklı ayarlar dokunma teknolojisi içinde yapıldı. Kontrolleri sağlayan sağ üst köşesinde yeni bir hamburger menü simgesi ile Google Chrome benzer. Mozilla’nın odak noktası olan kullanıcılara üstün bir tarama deneyimini sunmak için daha fazla ve özellik için çalışmalarına devam ediyorlar.

Firefox’u buradan indirebilirsiniz.

 

Beight

Merhaba arkadaşlar ben Berk. İlgi alanlarım olan teknoloji, oyun, donanım, telefonlar, sağlık, spor vb. daha bir çok alanda yazılar yazarım. Yazdıklarımın sizlere yeni şeyler katması dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.