Nokia 2520 Çıkış Tarihi Hakkında Bilgiler

Nokia çıkarmış olduğu Lumia serisi ile iyi bir satış oranı yakalayarak akıllı telefon pazarındaki yerini daha iyi seviyelere taşımıştı. Bunun ardından Nokia’nın Microsoft’a devredilmesiyle firma daha da kalkınarak yeni projelere atıldı ve akıllı telefonlarında kullanmış olduğu gibi Windows Phone 8 işletim sistemini bir tabletinde de gerçekleştirdi.

nokia-25201385717803

Nokia 2520 adı verilen 10.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan tablet 22 Ekim tarihinde Abu Dhabi’de gerçekleştirilen Nokia etkinliğinde görücüye sunulmuştu. Nokia 2520 Quallcomm Snapdragon 800 işlemciye, Gorilla Glass 2 ekranına ve FullHD çözünürlüğe sahip olmasıyla gerçekten kaliteli bir ürün olduğunu belli ederken bu ürünün satış tarihi hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak istedik.

 

İngiliz bir firma olan John Lewis mağazalarının ürünü 4 Aralık’ta satışa çıkaracağını duyurmasıyla birçok kişi 4 Aralığı beklemeye başlamıştı fakat bu tarih sadece John Lewis mağazalarına özel olduğundan dolayı diğer Avrupa ülkelerinde tabletin satışa çıkmasının biraz daha zaman alacağı tahin ediliyor. Ayrıca en geç Aralık sonuna kadar da diğer firmalarda satılması düşünülüyor.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: