Mavimarmara’da “mobil jeton” uygulaması başladı

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, mobil teknolojilerin sağladığı hız ve basitlığı bu kez deniz ulaşımına taşıyor. Bundan böyle Turkcell’liler, Bostancı ile Adalar arasında sefer yapan Mavimarmara gemileri için jetonlarını Turkcell Mobil Ödeme kullanarak satın alabilecek.

Jeton kuyruğunu ve sorunlu para derdini yok eden Turkcell Mobil Ödeme ile basit, hızlı ve güvenilir biçimde eski ve yeni bütün model cep telefonuyla jeton satın almak mümkün. MARMARA yazarak cep telefonundan 3544’e kısa mesaj gönderen Turkcell’liler, mobil jetonları ile Mavimarmara iskelelerinde geçiş üstünlüğü elde ediyor. SMS gönderiminin sonrasında cep telefonuna gelen kodu turnikelerdeki cihaza okutmak yeterli. Sistem bütün cep telefonları modelleriyle uyumlu.

mavi_marmara

Mobil jetonun fiyatı, 5TL olan Mavimarmara jeton ücreti ile aynı. Jeton bedeli, faturalı hatlarda Turkcell faturasına yansıtılıyor, ön ödemeli hatlarda ise TL bakiyesinden düşülerek tahsil ediliyor. Turkcell Mobil Ödeme için gönderilen kısa mesaj ücreti ise sadece 50 kuruş.

Turkcell Mobil Ödeme nedir?

Turkcell Mobil Ödeme; 800’ü aşkın anlaşmalı iş yerinde tek bir SMS ile alışveriş ve ödemelerinizi basit, hızlı ve güvenilir bir biçimde cep telefonunuzdan yapmanızı sağlar.

Banka müşterisi olmayan veya kredi kartı sahibi olamayan nüfus için çok kullanımı kolay bir çevrimiçi ödeme aracı olan Turkcell Mobil Ödeme, ilaveten internet ortamında kredi kartı bilgilerini güvenlik nedeni ile paylaşmak istemeyen kitle için de güvenilir ve alternatif bir ödeme opsiyonu sunar.

Eğer hattınız Turkcell Mobil Ödeme’ye kapalı ise açmak için mobil ödeme prosedürü esnasında size gönderilen SMS’i onaylamanız veya 7777’ye MOBILODEME AC yazarak SMS atmanız yeterli olacaktır.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.