Angry Birds Go’nun Oynanış Videosu Yayınlandı

Dünyanın en çok indirilen mobil oyunları listesinde yerini ilk sıralarda korumaya devam eden Angry Birds serisi uzun zamandır yeni oyunlarını kullanıcılara gerek ücretli gerekse ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor. Angry Birds serisinde uzun zamandır yeni oyunlar çıkarılıyor olsa da bu oyunlar neredeyse hep birbirinin aynısı oluyor çünkü oyuna yeni efektler, yeni ayrıntılar katılmıyor sadece oyunun mekânı değiştiriliyordu.

Tabi ki bu oyuncuların canını sıktı ve indirilme oranlarında bir düşüş yaşanmıştı. Rovio firması da bu düşüşü fark etmiş olacak ki karşımıza yepyeni bir Angry Birds oyunu ile çıktı. Yeni oyunun ismini uzun zamandır duyuyorduk ve Angry Birds GO şimdi de yayınlandı. Yeni Zelanda için App Store’de yayınlanan oyun 11 Aralık tarihinde de diğer işletim sistemleri ve ülkeler için eş zamanlı olarak yayınlanacak.

Ben 11 Aralığa kadar sabredemem diyorsanız ve Apple sahibiyseniz bölge kimliğinizi Yeni Zelanda yaparak oyunu indirip keyfini sürmeye başlayabiliriz. İndirme işleminizi de buradan gerçekleştirebilirsiniz. Merakla beklenen Angry Birds GO’nun oynanış videosunu da sizlerle paylaşmak istedik…

Angry Birds GO Oynanış videosu

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: