Kitapra.com’dan Mobil Uygulama Kitabı

 

Kitapra.com’dan mobil uygulama kitabı

Kitapra’da son günlerde bir kitap oldukça göze çarpıyor. Yüzde 20 indirimle satışa sunulmakla birlikte sitenin ana sayfasında da kitabın tanıtımını görmek mümkün. Kitabın ismi Mobil Programlama. Kadir Çamoğlu’nun yazdığı ve Kodlab Yayıncılıktan çıkan kitabın satışları ise oldukça iyi. Bugüne kadar teknoloji konusunda oldukça ilgili olan Kitapra, Bu kitap ile mobil programlamayı adım adım uygulayarak öğreneceksiniz.”diyor. Türkiye’de mobil programla henüz gelişmiş değil, fakat bu tip kitapların ve tanıtımların katkılarıyla mobil programlamanın Türkiye’de iyi yerlere geleceği aşikar.

10 liradan başlayan uygun fiyatlar ile google play indirme sayısı arttırma hizmetleri için siz de hemen SadeceON’u ziyaret edebilirsiniz. Hem ekonomik fiyatları hem de en kaliteli hizmetleri SadeceON sizin için bir araya getiriyor. Android veya ios için yorum yazdırma, 5 yıldız ve değerlendirme yaptırma hizmetlerine rahatlıkla SadeceON’dan ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme altyapısı ile uygulamanızı yükselişe geçirmenin tam zamanı!

Daha önce bir açıklama yapan kitapra.com yetkilileri, e kitap ile ilgili çalışmalar yaptıklarını söylemişti. Bu kitap tanıtımlarıyla da Kitapra’nın, teknolojiye ne kadar ilgi gösterdiği ortada.

Kitapta XML dosyalarıyla çalışmak, Visual Studio, emülatörlerle ve cihazlarla çalışmak, mobil uygulamalar için arayüz geliştirmek, grafik programlama, performanslı uygulamalar geliştirmek gibi içerikleri bulabilirsiniz.

Birçok ucuz kitap bulabileceğiniz bir kitap satış sitesi olan kitapra.com’a konuyla ilgili olarak twitter ve facebook adreslerinden ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar twitter ve facebook sayfalarından yüzlerce yarışma düzenleyen kitapra.com sayesinde belki de bu kitabı herhangi bir yarışmadan kazanabilirsiniz.

Facebook: www.facebook.com/kitapra

Twitter: www.twitter.com/kitapracom

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.