HTC Kızlara Özel Tasarlanmış Olan Butterfly Modelini Tanıttı

Teknoloji devi bir marka olan HTC yine çok güzel bir iş çıkardı ve bayanlara özel tasarlanmış Butterfly modelini satışa sundu. Şimdilik Tayvan’da satışa sunulan Hello Kity tasarımlı Butterfly’ların yakın zamanda ülkemize de gelmesi bekleniyor.

htc_hello_kittyKız çocuklarının çok ilgisini çekecek bir tasarım olsa da fiyat olarak biraz tuzlu olduğu için birçok kişi bu telefona sahip olamayacak. Fiyat olarak 770 dolardan satışa sunulacak ürünü birde üstüne dolar fiyatlarının artmasıyla iyice yükseleceğinden piyasaya gerçekten pahalı şekilde çıkacağını söyleyebiliriz. Fakat bu güne kadar sadece kız çocukları için tasarlanmış bir telefon olmadığından ilgi seviyesinin biraz daha fazla olacağını düşünüyoruz.

Özelliklerine baktığımızda Butterfly telefonuyla aynı özelliklere sahip telefonun temalarına bakıldığında ise 9 farklı Hello Kity figürünün yer alması ise telefonu yine farklı kılan özellikler arasındadır. İlgi çekici olan bu HTC’nin Türkiye’ye ne zaman geleceğini ve Türkiye üzerinde ne kadar ilgi göreceğini merakla bekliyoruz. Eminiz ki bu haberi duyan kızlar babalarını ikna etmeye şimdiden başlayacaklar…

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: