General Mobile GM 5 Plus İçin Android Nougat Güncellemesi Yayınlandı

general_mobile_gm_5_plusGeneral Mobile markasının en yeni modeli olan GM 5 Plus için Android 7 Nougat güncellemesi verilmeye başlandı. Cihaz Android One platformuna dahil olduğu için diğer birçok ünlü markalardan önce en yeni Android güncellemelerini alıyor. O yüzden Android’in en yeni sürümü olan Nougat’ı da öncelikli olarak GM 5 Plus kullanıcıları almaya başladı.

 

Android 7.0 diğer ismiyle Nougat tüm dünyada yavaş yavaş dağıtılmaya başlandı. Bu dağıtıma ilk ulaşanlar tabi ki Android One destekli cihazlar oluyor. Ülkemizde Android 7.0’ın ilk dağıtımını ilk olarak General Mobile üstlendi. General Mobile GM 5 Plus, ismini verdiği en son model cihazına Android 7 Nougat güncellemesini verdi. General Mobile’ın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre GM 5 Plus kullanıcıları bu güncellemeyi kademeli olarak indirebilecekler.

General Mobile GM 5 Plus - Android 7.0 Nougat

Cihazımın yazılımını nasıl güncelleyebilirim?

Telefonunuzun ayarlar bölümüne girerek en altta yer alan “Sistem Güncellemeleri” sekmesine tıklayarak gerekli güncelleme paketini otomatik olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.