Pc’nize bedava televizyon geliyor!

Microsoft, yeni Windows 8 uygulamasıyla televizyon izlemenin keyfini bilgisayar ve tabletlerin ekranlarına taşıdı. Eğer Windows 8 kullanıyorsanız Tv izlemek için özel bir donanıma gerek olmayacağını kanıtlayan Microsoft Türkçe içerikli canlı televizyon uygulamasını mağazasına ekledi.
Windows_8_Tv
Birden fazla televizyon, radyo ve sinema kanallarını internet üzerinden izlemenize yardımcı olan Microsoft bu uygulamanın ücretsiz olacağını belirtti. Bu uygulamada şuanlık 50 TV, 3 Radyo ve 8 Sinema kanalı bulunuyor. Yeni kanallar eklediğinizde uygulamayı güncellemenize gerek kalmıyor, çünkü kanal listeniz dinamik olarak güncelleniyor.

Windows 8’in canlı televizyonun yeteknekleri arasında program reytinglerini göstermesi; böylece hangi programın daha çok izlendiğini bulamak mümkün. Dilerseniz Windows 8’in Canlı Kutucuk özelliği sayesinde favori kanallarınızı giriş ekranınıza ekleyebilirsiniz.

Yazan: Yunus Emre

Windows 8 Canlı TV uygulaması

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: