Yandex.Browser (Mobil)

Mobil tarayıcılar kervanına Yandex.Browser‘ın Android için geliştirdiği aynı adlı web tarayıcı da dahil oldu. Bu mobil tarayıcı masaüstü sürümünündeki çoğu özelliği barındırıyor. Akıllı arama satırı, virüs koruması, favoriler tablosu v.b

Akıllı satır sayesinde ismini tam olarak bilmediğiniz sitenin birkaç harfini yazmanız durumunda o siteyi otomatik olarak bulur. Örneğin: hürriyet, ekşisözlük..

 

Web sayfalarını Turbo teknolojisiyle hızlı yükleyebilirsiniz. Ayrıca sesli web araması da bulunan Yandex.Browser’ın şuan için tüm Android cihazlarını desteklemese de güzel bir mobil web tarayıcı alternatifi olduğunu söyleyebiliriz.

Yandex.Browser’ın Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

 

Yandex.Browser şimdi iPhone ve iPad cihazlarınızda. iPhone | iPad

 

NovaCep

2010 yılından beri cep telefonları ve mobil teknolojiler hakkında haber,bilgi ve mobil içerikler yayınlayan blog sitesidir.

Yandex.Browser (Mobil)” konusunda Bir Fikir

  1. Yandex Browser‘ın Android uygulamasını kullandım. Gayet başarılı bir uygulama olmuş ve daha da geliştirileceğini okudum. Google Chrome’a ciddi bir rakip olarak görünüyor. Yandex piyasaya hızlı girdiğinde şüphelerim vardı ancak hızla beraber kalite de getirdiğini ve yatırımlarını sağlam yaptığı ortada. Tebrik ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.